Duy Beni Dizisinin Yıldızı Rabia Soytürk Hakeza Yakalandı!

Geçen yıla ‘Bilmem mi’ şarkısıyla ıstampa vuran, bu yıl da yeni şarkılarıyla yükselişini sürdüren rapçi Sefo, evvel geceleyin Duy Beni dizisinin başrol oyuncusu Rabia Soytürk ile Magazin Hattı kamerasına takıldı.

Yeniköy’de tıpkı mekanda pizza yiyen düet, daha sonra Maslak’ta Sefo’nun aracının içre görüntülendi.

Küşayiş sokağa giren ikiliden Rabia Soytürk ürkü olurken, Sefo “Fenomen namevcut” demekle yetindi.

Sefo’nun mekanda kemirmek yerken Soytürk’le foto paylaşması bile özen çekti.

SEFO KİMDİR?

Sefo ya üstelik hakikat ismiyle Seyfullah Sağır (d. 16 Mart 1998, Samsun, Türkiye), Türk rapçi ve hezel yazarıdır. “Bilmem Mi?” isimli Reggaeton tarzı şarkısıyla açık kitlelerce tanınmıştır.

16 Mart 1998 tarihinde Samsun’bile doğdu.

Mart 2018’de ilk şarkısı Domates Dolması ile enstrüman kariyerine başladı. Şubat 2019’birlikte çıkardığı Afi teklisinden sonraları bundan sonra müziğe odaklanmaya karar vermiştir. 18 April 2019’birlikte Up Down teklisini çıkardı.

28 Haziran 2019’dahi 362 teklisini çıkardı. Bu tekliden sonra Derdi Ne şarkısını çıkardı. Şarkılarında genellikle popüler ritmi kullanır.

21 Gücük Ay 2020 tarihinde Başa Sar adında tıpkısı tekli yayımladı, şarkının diğer isimleri arasında beatinde Aerro ve Sefo’evet zevcelik fail Yase bulunmakta.

RABİA SOYTÜRK KİMDİR?

Rabia Soytürk, 11 Mart 1996 tarihinde İstanbul’dahi doğmuştur. Ilımlı tedrisat eğitimini Esenlik Koleji Hemşirelik Bölümü’nde tamamlamıştır. İlgisi üzerine üçkâğıtçılık alanında terbiye almaya değişmeyen vermiş ve Sadri Alışık Firez Merkezi’nde seyir ve oyunculuk konusunda terbiye almıştır. Kameralar karşısına ilk defa ‘Kibir’ ünlü monitör dizisi ile geçen Soytürk, burada Cansu Öz, Haluk Bilginer, Çiy Bozoklu, Dokuz Canlı Akdülger kabil yırtıkça isimlerle şan arkadaşı olmuştur.

RABİA SOYTÜRK FİLM VE DİZİLERİ

Duy Beni (Teşrinievvel, TV Dizisi 2022)

Alparslan: Şişman Selçuklu (Yağız, TV Dizisi 2021-2022)

Benim Aşama Melek (Develik, TV Dizisi 2019-2021)

Özgür Acun (Aslı, Beyaz Perde Filmi 2019)

Kendilik (Süveyda, TV Dizisi 2018)

Gülperi (Haber, TV Dizisi 2018-2019)

Çukurdakiler (Gülcan, TV Dizisi 2018)

Share: