Eczacıbaşı Geleceğe Küt 7. Çalıştayı gerçekleşti

Eczacıbaşı Spor Kulübü, altyapılardaki çalışmalarını yaygınlaştırmak, binlerce çocuğa spor kültürü kazandırmak ve geleceğin yıldızlarını nail olmak üzere başlattığı “Eczacıbaşı Geleceğe Küt” projesi kapsamında seçkin mevsim başında beceri ve yönetsel ekiplerin katılımı ile gerçekleştirilen çalıştayların 7.’si 27-28 Ağustos tarihlerinde tamamlandı.

“Eczacıbaşı Geleceğe Küt” projesi kapsamında 2022-2023 sezonunda faaliyetlerini sürdürecek olan İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Tekirdağ, Muğla, Mersin, Adana, Eskişehir illerindeki toplam 25 kampüste fariza alan 150’ye mail ustalık ve yönetsel kadro; İstanbul’de Kovan Spor Kültürü Merkezi’nde buluşarak sezona kalkmak üzere mütenevvi oturumlarda vukuf paylaşımında bulunurken, antrparantez seminer ve eğitimler alındı.

Eczacıbaşı Geleceğe Küt 7. Çalıştayı’nda Eczacıbaşı Spor Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Eczacıbaşı ve Eczacıbaşı A Takımı Mebde Antrenörü Ferhat Deniz Kazı dil cambazı yerine saha alırken, ‘Eczacıbaşı Geleceğe Küt Kampüsleri’nin çalıştırıcı ve eş güdümcü grupları da kuma paylaşım ve hareket oturumlarında zat sunumlarını gerçekleştirdi.

İstanbul Tıp Fakültesi, Dahili Tababet Bilimleri Bölümü, Spor Hekimliği Anabilim Dalı Başkanı olan Prof. Dr. Bülent Bayraktar’ın “Seçkin Sportmen Adaylarının Afiyet ve Hisse Senedi Takibi” konulu konuşması umum katılımcıların şişman ilgisini çekerken, Sizdrama ekibinden Suat Güneş’in takım çalışmaları katılımcıları hem eğlendirdi hem da düşündürdü.

2015-2016 sezonunda Eczacıbaşı Spor Kulübü ve ES Voleybol Spor Kulübü işbirliği ile başlayan ve 2016-2017 sezonundan itibaren spor kulüplerinin işbirlikleri ile büyümeye bitmeme fail “Eczacıbaşı Geleceğe Küt” projesi kapsamında projenin evvel sezonundan itibaren gelişigüzel yıl ahenktar kendisine gerçekleştirilen çalıştay programlarında eksiksiz Eczacıbaşı Geleceğe Küt ekipleri bir araya gelirken; farklı eğitimlere, deneyimlere ve birikimlere eş olan ekiplerin alay malay neler başarabileceği, belirlenen kuma hedeflere yankılanmak için neva içinde nasıl çalışabileceği konusunda denk tıpkısı benzer oluşturuyor. – İSTANBUL

Share: