Kastamonu İl Güvenlik Müdürü Kayhan Kamer, göreve başladı

Kastamonu’ya gelerek göreve başlayan Kastamonu İl Emniyet Müdürü Kayhan Kamer, törenle karşılandı.

İstanbul’da Terörle Mücadeleden Mesul İl Inanma Müdür Yardımcısı’yken İçişleri Bakanlığının 2022 yılı Mülki İdare Amirleri Tayin Kararnamesi ile Kastamonu İl Itimat Müdürlüğü görevine atanan Kayhan Ay, kente gelerek görevine başladı. Kastamonu İl Inanma Müdürlüğü önünde karşılanan Kayhan Ay, polis tören mangasını selamladıktan sonraları Itimat Müdürlüğü personeli ile tanıştı.

Tanışmanın peşi sıra kısa değerlendirmede mevcut Kayhan Ay, “Bizden önceki fariza fail ve emeği güzeşte arkadaşlara çok teşekkürname ediyorum. Kastamonu çok eşsiz ve bayrı bir site, bunun bilincindeyiz” dedi.

Kastamonu İl Güvenlik Müdürü namına göreve atanmadan ilk İstanbul’da Terörle Mücadele’den Mesul İl Güven Müdür Yardımcısı namına görev yaptığını tamlayan Kayhan Kamer, “Bizden geçmiş fariza özne ve emeği sabık arkadaşlara haddinden fazla teşekkür ediyorum. Kastamonu çok nadir ve bayrı bire bir site, bunun bilincindeyiz. imdi bundan sonra kalın görüşeceğiz ve bütün beraber olacağız. Kastamonu halkına saygılar sunuyorum” diye konuştu. – KASTAMONUShare: