Mebus Ahmet Erbaş: “Eş eli değerse acun değişir”

Ulusçu Akım Partisi (MHP) Kütahya Milletvekili Ahmet Erbaş, Kütahya Girişimci ve Sanatkâr Kadınlar Derneği (KÜGİAD) ile Frig Kadınları Karı Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi üyeleri ile bire bir araya geldi.

Erbaş, bizi biz özne kadınlarımızın doğumdan ölüme büyüklüğünde hayatın seçkin simultane varlıklarını hissettirdiklerini anlatım ederek “Avrat eli değerse Acun değişir” dedi.

Kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayan MHP’li Ahmet Erbaş’ın bugünkü ziyaretlerine, MHP Kütahya Kalıp İlçe Başkanı Ayhan Idmansız, MHP Kütahya KAÇEP Encümen Başkanı Rüya Öztürk ve Kütahya Şehremini Bilen Işık katıldı.

Ziyaretleriyle ilişik kendisine sosyal iletişim araçları hesabından yaptığı paylaşımda Ahmet Erbaş, “Bu manalı günde Kütahya Girişimci ve Sanatçı Kadınlar Derneği (KÜGİAD) ile Frig Kadınları Avrat Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifinde unsur kadınlarımız ile bir araya geldik. Kadınlar gününü kutlayarak, murat ve görüşlerini dinleme fırsatı bulduk. Bu fırsatı bize sağlayıcı KUGİAD Başkanı Yalın Erdem ve Frig Kadınları Kooperatifi Başkanı Seçil Söyleyici Kantar’a teşekkürname ediyor, bilcümle kadınlarımızın kadınlar gününü kutluyorum” diye niteleyerek konuştu. – KÜTAHYA

Share: