Metrukiyet aşamasındaki eşinin hareket yerine gitti! Çalıştıran ve çevredekiler öldüresiye dövdü

Galebe S., boşanma aşamasındaki Sibel S. ile temas etmek amacıyla çalıştığı gelişim namına gitti. Burada tartışan çifti, çevredekiler ayırdı. Yaşanan olayın peşi sıra Galibiyet S., eşi Sibel S.’yi zorla taksiye bindirmeye çalıştı. Bu sırada durumu selen düzlük hisse senedi yeri sahibi ve benzeri zamanda Sibel S.’nin gelişigüzel yaşadığı sav edilen Tamer D., motosikletiyle gelip Yengi S.’ye saldırdı.

ÖLDÜRESİYE YEDİĞİ DAYAKTAN EŞİ SAYESİNDE KURTULDU

Tamer D. ile çevredekiler, Galebe S.’yi sopayla öldüresiye dövdü. Sibel S., araya girerek Galebe Z.’yi kurtardı. Galebe S., hastaneye kaldırılırken, Tamer D. ile 1 hayat ise gözaltına alındı. Şüpheliler, işlemlerinin arkası sıra sevk edildiği adliyede çıkarıldığı hakimlikçe tutuklanmadan yargılanmak amacıyla azade bırakıldı. Galebe S., tedavisi sonrası taburcu edildi.

O ANLAR KAMERADA

Cep telefonu kamerasına yansıyan ve sosyal medyadan paylaşılan görüntülerde; görüngü namına hareket yeri sahibi Tamer D.’nin geldiği görülüyor. Tamer D., motosikletiyle sokaktaki Yengi S.’nin üstüne sürüp çarpıyor. Tamer D. ve çevredekilerin, Sibel S.’yi zorla götürmeye etkin Zafer S.’yi payanda, çifte ve yumruklarla darbettiği görüntülerin böylece kadının araya girmesiyle yere düşen Zafer S.’nin kurtulduğu üstelik görülüyor.Share: