Rabia Soytürk’ten Amor Açıklaması!

Sabık yıla ‘Bilmem mi’ şarkısıyla mühür vuran, bu sene bile kullanılmamış şarkılarıyla yükselişini sürdüren rapçi Sefo, geçtiğimiz gece Duy Beni dizisinin başrol oyuncusu Rabia Soytürk ile objektiflere takıldı.

Yeniköy’de benzeri mekanda pizza yiyici düet, henüz sonraları Maslak’ta Sefo’nun aracının süresince görüntülendi. Vuzuh sokağa giren ikiliden Rabia Soytürk panik olurken, Sefo “Görüngü bulunmayan” demekle yetindi.

Sefo’nun mekanda yemek yerken Soytürk’le ışık paylaşması da dikkat çekti.

“SEFO İLE ARKADAŞIZ”

Geçmiş akşam Galataport’ta bir tümen çıkışı görüntülenen Rabia Soytürk, özel hayatı hakkında konuştu. Sefo ile amor yaşamadığını belirten Soytürk, “Bizi çekmenize çokça şaşırdım. Hayatımda birisi var ama bu Sefo değil. Biz uzun zamandan beri arkadaşız. O şeb takkadak gelişigüzel kemirmek yedik” diyerek konuştu.

SEFO KİMDİR?

Sefo evet üstelik ana ismiyle Seyfullah Sağır (d. 16 Mart 1998, Samsun, Türkiye), Türk rapçi ve alay yazarıdır. “Bilmem Mi?” isimli Reggaeton tarzı şarkısıyla geniş kitlelerce tanınmıştır.

16 Mart 1998 tarihinde Samsun’de doğdu.

Mart 2018’de geçmiş şarkısı Hile ile müzik kariyerine başladı. Gücük Ay 2019’dahi çıkardığı Yordam teklisinden bilahare artık müziğe odaklanmaya karar vermiştir. 18 Nisan 2019’bile Up Down teklisini çıkardı.

28 Haziran 2019’da 362 teklisini çıkardı. Bu tekliden sonra Derdi Ne şarkısını çıkardı. Şarkılarında genellikle pop ritmi kullanır.

21 Küçük Ay 2020 tarihinde Başa Sar adında tıpkı tekli yayımladı, şarkının başka isimleri ortada beatinde Aerro ve Sefo’ya zevcelik fail Yase bulunmakta.

RABİA SOYTÜRK KİMDİR?

Rabia Soytürk, 11 Mart 1996 tarihinde İstanbul’dahi doğmuştur. Ilımlı tedrisat eğitimini Afiyet Koleji Hemşirelik Bölümü’nde tamamlamıştır. İlgisi üzerine oyunbazlık alanında terbiye almaya değişmeyen vermiş ve Sadri Menus Kültür Merkezi’nde oyun ve oyunbazlık konusunda eğitim almıştır. Kameralar karşısına ilk kez ‘Şahsiyet’ ünlü televizyon dizisi ile sabık Soytürk, burada Cansu Öz, Haluk Bilginer, Şebnem Bozoklu, Dayanıklı Akdülger üzere idareci isimlerle azamet arkadaşı olmuştur.

RABİA SOYTÜRK FİLM VE DİZİLERİ

Duy Beni (Ekim, TV Dizisi 2022)

Alparslan: Şişman Selçuklu (Yağız, TV Dizisi 2021-2022)

Benim Girişim Melek (Develik, TV Dizisi 2019-2021)

Bağımsız Milletvekili Dünya (Aslı, Sinema Filmi 2019)

Benlik (Süveyda, TV Dizisi 2018)

Gülperi (Veri, TV Dizisi 2018-2019)

Çukurdakiler (Gülcan, TV Dizisi 2018)

Share: