SELIM Tümen Muş İl Teşkilatına “Türkiye Yüzyılı” temalı terbiye verildi

Muş’ta. DOĞRU Parti Umumi Form AR-GE ve Yetişek Başkanlığınca Kuruluş Akademisi eğitimleri kapsamında “Türkiye Yüzyılı” temalı yetişek programı düzenlendi.

Öğretmen evi konferans salonunda verilen eğitime, YANLIŞSIZ Öğür Muş İl Teşkilatı üyeleri, YANLIŞSIZ Öğür İl Başkanı İbrahim Avcı ve YANLIŞSIZ Parti kaymakamlık başkanları katıldı.

Eğitimin arkası sıra Türk Harb-İş Sendikası Genel Başkan Danışmanı Tarkan Ensesi Kalın, AA muhabirine, Kuruluş Eğitimleri Türkiye Yüzyılı mottosuyla Türkiye’nin gelişigüzel şehrinde eğitimlerin yapılacağını ve bugün 34 ilde eğitimlerin başladığını söyledi.

Bu kapsamda 93 bin kuruluş mensubunun eğitim göreceğini tabir fail Ensesi Kalın, şöyle konuştu:

“Buradaki temel yaklaşım, Türkiye Yüzyılı’nın felsefesini ve içeriğini organizasyon mensuplarıyla paylaşıyoruz. Türkiye’nin gelecek vizyonunda nelerin olduğunu, yıpranmamış tıpkısı yüzyıla girerken buradaki esas fikri, temel felsefesini anlatmaya çalışıyoruz. Türkiye, dünyada heybetli bire bir yere geldi. Ekonomide, üretimde, defans sanayide, dijital dünyada ve gelişigüzel alanda Türkiye’nin hedefleri var. Bu konuları teşkilat mensuplarıyla paylaşıyoruz. Türkiye kâin durumuyla bile dünyanın yetişkin ülkesi olma uğrunda aceleci adımlarla ilerliyor. Bu az buçuk daha hızlanacak. Türkiye hem kendini yüzyıla hazırlıyor hem birlikte hazırlanan bakir cümle içre kendine muhteşem kayran kapmaya çalışıyor.”

DÜRÜST Tümen İl Başkanı İbrahim Avcı ise 2023 seçimlerine giderken kendilerini sahaya çıkmaya amade kuzuluk beyan etmek, motivasyonu ve heyecanı desteklemek için ayrımsız arada olduklarını belirtti.

DÜRÜST Partinin hiçbir ahit milletinden uzaklaşan, milletiyle seçimden seçime gelişigüzel olan bire bir tümen olmadığını rapor eden Cebbar, “Kurulduğu günden bugüne bilcümle milletiyle umum ele, branş kolalama yürüdü, yürümeye devam ediyor. 2023 seçimlerine gittiğimiz bu süreçte de milletimizle beraber olmaya devam ediyoruz. Geçtiğimiz hafta bütün ilçelerimizle bu arada gerçekleştirdiğimiz şehir buluşmaları programının peşi sıra Sayın Cumhurbaşkanımızın Türkiye Yüzyılı programı, bugün birlikte düzenleme akademisi eğitimimizle sürekli, yorulmadan yolumuza devam ediyoruz.” diyerek konuştu.

Programda, bozuk AK Öğür Afyonkarahisar Mebus Halil Yapıt ve SELIM Parti Sıkı Düzen Kurulu Üyesi Dr. Mehmet Zerrin sunum yaptı.

Share: