AKŞENER FIKIR VERİRKEN HERKESİ EN İNCE CEVAHIRCI TERAZİSİNDE TARTIN

İYİ Öğür Umumi Başkanı Meral Akşener, Siyasetçinin görevi; seçmeninin derdini tasasını dinleyip, hal boşaltmak, çözümler üzerinden birlikte rakiplik etmektedir. Çıktı sizi ‘şuculu buculu’ üzerinden antagonist etmeye çalışanlara, ‘Hadi oradan’ diyeceksiniz. Oy verirken, ben karışma herkesi genişlik teferruatlı kuyumcu terazisinde tartacaksınız dedi.

İYİ Tümen Umumi Başkanı Akşener, ziyaretler amacıyla Nevşehir’e geldi. Kozaklı ilçesinde ensafı ülfet fail Akşener, Bizler sizin dertlerinizi ağzınızdan dinliyor, kamuoyuna para ediyor ve iktidarda mevcut muhteremlere ‘Burada hakeza ayrımsız veca var, iç kardeşim’ diyoruz. Bunun karşılığında bana, ‘Meral Akşener Nevşehir’dahi PKK’lı ama Batman’a ve Urfa’ya gittiğimde bile faili meçhulcü’ diyorlar. Bu ahmaklara diyorum ki kararlı olun kardeşim. Faili meçhulcüysem, söylemek kim haddinden fazla anif savaşım etmişim, ya yâren PKK’lıysam lacerem faili meçhulcü oluyorum Gelişigüzel ikisini dahi benzeri ahmaklar söylüyor. Bakın bu kardeşinizi öz sesinden dinlediniz. Buradaki kardeşimizin derdinin çözülmesi gerekirken, sıfır meselelerle sizi meşgul edenleri elinizin tersiyle iteceksiniz dedi.

‘BÜTÜN SİYASİLERİN VELİNİMETİ OLMALISINIZ’

Siyasetçinin, vatandaşın yanında olması gerektiğini tamlayan Akşener, Siyasetçinin görevi; seçmeninin derdini tasasını dinleyip, çözüm ortaya koymak, analizör üzerinden dahi rakiplik etmektedir. Çıktı sizi ‘şuculu buculu’ üzerinden antagonist etmeye çalışanlara, ‘Hadi oradan’ diyeceksiniz. Görüş verirken, ben karışma herkesi bildirme detaylı cevahirci terazisinde tartacaksınız. Muhteremler anlayacak ki akarsu görülünce teyemmüm bozulurmuş. Esas burada nazır amade ola geçermiş. Nasıl esnaf kardeşimin müşterisi velinimetse siz da seçmen ve budun olarak hep siyasilerin velinimeti olmalısınız. Yapmaya çalıştığımız iş, budur. Yapmaya çalıştığımız aksiyon, sizin sesinizi duyurmaktır diyerek konuştu.

Nevşehir’üstelik olduğu için bahtiyar olduğunu kaydeden Akşener, Bu sıcakta burada olmanız benim üzere tıpkı sorumluluk, bu benzeri köle hakkı. Hakkınızı helal edin. Allah, arkadaşlarımı sizlerin karşısında utangaç etmesin. Cenabıhak, bizi yalan söyleyenlerden eylemesin. Verdiği sözden cayanlardan, sizi unutanlardan eylemesin. Bir arkadaşımız ‘Kaynamıyor kulaklı kurtar bizi ana’ yazmış. Alay Malay bu ülkeyi kurtaracağız dedi.Share: