Birleşmiş milletler toplantısı üzere düğün

Gıda ve iyileştiren işaret sektöründe Türkiye’nin önde gelen ihracatçılarından olan Günel Aut Tecim A.Ş’nin Umumi Heyet Başkanı Osman Günel’in oğlu Mehmet Günel, dünyanın 7 değişik ülkesinde hezel sahibi olan firmaların kayırıcı düzey yöneticilerinin de katıldığı düğün ile dünya evine girdi.

Gaziantep’te gerçekleşen düğünde Osman Günel’in oğlu Mehmet Günel ile Semiye Çıpa ile dünya evine girdi. Düğününe Ana Deniz, Azerbaycan, Libya, Gürcistan, Çin, Fransa ve Almanya’dan şişman kuruluşların ense dozaj yöneticileri ve CEO’lar, ile İstanbul, Ankara, İzmir kadar Türkiye’nin tıpkı haddinden fazla ayrımlı ilinden gelişim dünyasında maruf esame ile davetliler katıldı. Yerli ve yabancı davetliler, sanatçı İzzet Yıldızhan’ın söylediği şarkılarla coştu. Ünlü sanatkâr İzzet Yıldızhan Arapça türkülerin yanı sıra Antebin hamamları ve barak türkülerini da seslendirdi.

Türkiye’nin sonuç 20 yıldan buyana başarılı ihracat firmaları beyninde kâin Günel Dış Tecim, kısaca 100 ülkeye ihracat yaparak ülkeye önemli aynı döviz girdisine gerçeklik oluyor. – GAZİANTEP

Share: