Hususi hastanede yaşlı kadına yapılan eziyete ait bakir görüntüler ortaya artık! Onulmaz kadına kilise müziği eşliğinde put çıkartmışlar

İçerenköy Bayındır Hastanesinde dokunaklı bakımda yatan nemli tıpkısı kadının yüzüne hastane görevlilerince dünyalık konularak korkutulduğu ve hastaya karşı pejoratif davranışlarda bulunulduğunu gösteren videonun içtimai medya ve ara sıra haber sitelerinde gündeme gelmesinin arkası sıra soruşturma başlatıldı.

9 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

Soruşturma kapsamında olayla ilgili 7’si İstanbul, biri Samsun ve gayr bile Bursa’da oluşmak için 9 keleş gözaltına alındı. Zanlılar, emniyetteki işlemlerinin peşi sıra Rum Türe Sarayına sevk edildi.

4 ŞÜPHELİ TUTUKLANDI, 3 ŞÜPHELİ BAŞIBOŞ BIRAKILDI

Savcılık eliyle ifadeleri alınan şüphelilerden buğulu hastanın konusunda servet koyan Ulvi E’nin birlikte aralarında bulunduğu 4’ü, “cisim bakımından kendini savunamayacak durumda olan kişiye eziyet” suçundan tutuklanma talebiyle, 3’ü ise haklarında adli taharri hükümleri uygulanması istemiyle hakimliğe gönderildi. 2 suratsız, savcılık ifadelerinin ardından azade bırakıldı. Nöbetçi sulh ceza hakimliği, Uca E’nin bile aralarında kayran aldığı 4 şüphelinin tutuklanmasına, gayrı 3 zanlının ise adli kontrol üzere azade bırakılmasına değişmeyen verdi.

YAŞLI KADININ HAYATINI KAYBETTİĞİ ÖĞRENİLDİ

Bu arada, hastanede görüntüsü çekilen buğulanmış kadının olaydan 4-5 kamer sonradan hayatını kaybettiği, tıpkı üvey oğlu olduğu öğrenildi.

YENİ GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Öte yandan buğulu kadın yapılan eziyete ilişkin yıpranmamış görüntüler de ortaya artık. İlk videoda yüzüne servet atılarak korkutulan yaşlı kadının, ikinci videoda ise açılan kilise müziği eşliğinde salip tarh işlemi yaptırıldığı, eş abla aracılığıyla “Getir işlediğin günahları desise buradan at at” denilerek Zeren’le dalga geçildiği görüldü.

YÜREKLERİ SIZLATAN SÖZLER

Öte yandan, avrat aynı hemşire tarafından çekilen videonun böylece ise devasız kadının ağızsız bire bir şekilde “münteha” diye adeta “yeter” dediği anlar yürekleri sızlattı.

Share: