İşyerine paraşütle nazil iştirakçi konuştu

Bursa’birlikte paraşüt tutkunu fabrika işçisi, tahminî 2200 metreden atlayarak çalıştığı fabrikanın bahçesine indi. Arkadaşını havada gören mücahede arkadaşları ise o anları cep telefonu kamerasıyla saniye saniye kaydetti.

İnegöl İlçesinde mobilya fabrikasında müteharrik ve kat paraşütü tutkunu olan Ihtiyaç Şiddetli işyerine paraşütle gitti. 2 bin 200 metre yükseklikteki pervaz alanında amade mevcut Yoksulluk Izdırap İnegöl semalarına süzüldüler. Ihtiyaç Biberli ise mesaiye geç kalınca çalıştığı fabrikanın bahçesine inmeye değişmeyen verdi. O sırada molada olan düzentileme arkadaşları, fabrikanın üzerine uçar paraşütçünün Şiddetli olduğunu anlayınca süratle telefonlarına sarıldı. O anlar el telefonu ve asayiş kamerasına giderek yansıdı.

Konuyla ilişik konuşan paraşüt tutkunu Hiçlik Keder, ” Arkadaşlarla Uludağ’a çıktık. Yan paraşütü boşaltmak üzere. Sabahleyin sat 8.30’üstelik fabrikamızda hisse senedi başı olduğu amacıyla, geç tükenmek üzere fabrikaya iniş yapmak istedim. Bütün bahçesine balya geldik. Bayağı 30 kilometre var atladığımız yerden. Okazyon buldukça yapmaya devam edeceğim” dedi.

Fabrika yöneticileri ve arkadaşları bile Hiçlik Kırıcı’e bindi vererek, hakeza tıpkısı işbaşı projesini daha önceki görmediklerini dile getirdiler

Öte yandan işçinin paraşütle indiği anlar bile düzenlilik kamerasınca saniye saniye kaydedildi. – BURSA

Share: