SELIM Öğür Afyonkarahisar Mebus Eroğlu, partisinin Kırşehir İl Başkanlığı’nı müzakere etti

SELIM Parti Afyonkarahisar Saylav Veysel Eroğlu, 21 almanak SELIM Öğür iktidarında Kırşehir’dahi çok sayıda projenin hayata geçirildiğini söyledi.

Partisinin Kırşehir İl Başkanlığı’nı konuşma fail Eroğlu, AK Öğür Kırşehir Saylav Mustafa Kendirli, DOĞRU Parti Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, uray başkanları ve ilçe başkanları ile görüştükten sonra konuşma salonunda partililerine hitap etti.

Kırşehir’birlikte 21 almanak AK Öğür iktidarında çok sayıda projeleri gerçekleştirdiklerini aktaran Eroğlu, Kırşehir ile Türkiye’nin serencam 20 yılda asır atladığını anlattı.

Eroğlu, “Kırşehir nereden nereye geldi, nitelikli yollar yapıldı bağlantılar ile iller birbirine çokça yaklaştı. Kırşehir’e baraj, gölet, sulama tesisleri yaptık. Kırşehir bozkırdı, ağaçlandırma projelerine önem verdik. Köylere gelir getirici orman kurduk ve Kırşehir’birlikte üstelik koz badem kabil ürünler diktik. Kırşehir’e 3 bal ormanı oluşturduk. Yeşil alanımızı açık artırma amacıyla Aşıkpaşa Gusto Parkı’nı kazandırdık. Su ile ait sorunları çözdük. Kırşehir’dahi yapılması müstelzim bilcümle işleri hükümetimiz yapıyor, yapmaya birlikte bitmeme ediyoruz.” dedi.

Konuşmaların arkası sıra soruları cevaplandıran Eroğlu, partililerle kardeş kardeş etti, fotoğraf çektirdi.

Share: