Son dakika haberi… İSTANBUL ? ATAŞEHİR’DEKİ HUSUSI HASTANEDE KAYDEDİLEN GÖRÜNTÜLERE İLİŞKİN 8 ŞÜPHELİ GÖZALTINA ALINDI

ATAŞEHİR’dahi özel ayrımsız hastanede keyif çalışanlarının nemli aynı hastaya şiddetli pazar ederken çekilen görüntülerinin toplumsal medyada yayınlanmasının peşi sıra başlatılan sormaca kapsamında görüntüleri calip M.Y. ile yaşlı kadının yüzüne servet atan A.E.?nin de aralarında bulunduğu 8 berbat gözaltına alındı.

Ataşehir İçerenköy’bile özel tıpkı hastanede işyar personel, otama gören eş hastayla meze ederek bu anları kayda aldı. Içtimai medyada yayınlanan ve aksülamel çekici görüntülerde tıpkı personel hastanın yüzüne mülk atarak taşlama ederken, diğeri ise küfrediyor. Görüntülerin peşi sıra Keyif Bakanı Fahrettin Insan, hastanenin faaliyetlerinin durdurulduğunu belirtirken Rum Cumhuriyet Başsavcılığı ise konuyla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Başlatılan anket kapsamında İstanbul Güvenlik Müdürlüğü ekipleri eliyle yapılan incelemede, olayın Açıklık 2021’üstelik yaşandığı ortaya artık. Polis Güçleri, görüntüleri çekici M.Y. ve yaşlı kadının yüzüne para atan A.E. isimli şüphelilerin yakalanması amacıyla faaliyet başlattı. Yapılan çalışmaların arkası sıra olayla ilişik 8 şüpheliden 7’si İstanbul’da gözaltına alındı. Olayın ardından işten uzaklaştırılan A.E. ise Samsun’da yakalandı.

Emniyetteki işlemlerinin peşi sıra şüpheliler, “Özel Hayatın Gizliliğinin İhlali”, “Görevi Kötüye istimal” ve “Hakaret” suçlarından adliyeye gönderme edildi.

Share: