Sonuç zaman haberleri… Hastane bahçesinde bulduğu parayı polise konfirmasyon etti

Sayrılarevi bahçesinde bulduğu parayı polise doğrulama etti

SAMSUN – Samsun’bile nemli tıpkı adam, sayrılarevi bahçesinde bulduğu ve ortamında 1000 TL olan cüzdanı polise doğrulama etti.

Edinilen bilgiye bakarak, sağlık sorunlarından ortalık Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne anbean burada tedavi olan 76 yaşında Mustafa Akçay, şifahane bahçesinde tıpkı cüzdan buldu. Cüzdanı alıp içine baktığında 1000 liralık dünyalık olduğunu gören Akçay, ortamında kimlik veya eksantrik hiçbir öz çıkmayan cüzdanın sahibinin bulunması için, evinin yakınında kıraathane işleten Seyit Kocaoğlu’ndan arkalama istedi. Seyit Kocaoğlu da polisi arayarak durumu bildirdi. Kahvehaneye mevrut polis güçleri, Mustafa Akçay’dan parayı ve cüzdanı tutanakla teyit aldı. Cüzdanı İlyasköy Polis Merkezi’ne götürücü polis güçleri, paranın sahibini hatırlamak üzere say başlattı.

Parayı bulan Mustafa Akçay, “Cüzdanı bulunca ilk içindeki para hırsız yoluyla alınıp cüzdan kenara atıldı zannettim. Açıp içine bakınca mal olduğunu gördüğümde ihtimal hastadır ve hastaneye gelmiştir, paraya ihtiyacı vardır diye biran önce sahibinin bulunmasını istedim” dedi.

Share: