Adlı Oyuncuya Hayran Olduğunu Açıkladı

Fiil Kraliçe’ye olan hayranlığını muhabirlerle paylaşan anonsör Dinamit Kader, “Eksiksiz bire bir Davranış Kraliçe hayranıyım. Pazartesi akşamları mecmu işlerimi tağyir edip soluğu TV başında alıyorum. Çok seviyorum Iş’yı. Teamül’nın Yasak Elma’daki repliklerine bayılıyorum.” dedi.

“GÜZELİM BODRUM’U BIRAKIP…”

BERABER yaz boyunca Bodrum’de olduğunu ve daha yıpranmamış istanbul’a geldiğini söyleyen Yıldız, “Uzun bire bir aradan sonradan güzelim Bodrum’u bırakıp istanbul’a geldim. Adapte olmaya çalışıyorum. Burada havalar soğumuş, bu yıl son posta şort giyeceğim belli” diye konuştu.

ÖZLEM YILDIZ KİMDİR?

13 Antrakt 1980 tarihinde Antalya’üstelik dünyaya gelen Tutku Yıldız, Şans ailesinin iri kızı. Tutku Talih’ın Sinem Felek adında bire bir kız kardeşi var. Tutku Talih’ın annesi Birlik Talih ECA’dan tekaüt, babası Ertuğrul Nasip ise ayrımsız yapı şirketinin satma müdürüdür.

Lise eğitimini Suadiye Lisesi’nde tümler Tutku Yıldız, daha bilahare 1996’birlikte ATV marifetiyle planlı Güzellik Yarışmasına katıldı. Yarışmada dereceye giremedi fakat bu yarış ona ATV’birlikte açılacak olan benzeri enstrüman kanalından teklif gelmesini sağladı.

Tutku Kader, 1995 senesinde VJ’lik yapmaya başladı, 1.5 senelik VJ’lik kariyeri sonrasında ise Tüvana TV’ye intikal yaptı. Bu dönemde Mehmet Yüce Erbil’in sunduğu Kader programından öneri alıp Çarkıfelek’te hostes adına çalışmaya başladı.

90’lı yılların sonlarına makul Kuşum aydınlık ile beraber sabahleyin programı olan “Sabah Şekerleri”ni sunan Özlem Aydınlık bu programdan bilahare de “Ilişki Sürprizi” isimli magazin programının sunuculuğunu üstlendi.

Tutku Baht, anonsör kariyerliğinin beraberinde birçok müzik klibinde de oynadı. Aynı zamanda 2000 yılında başrollerini Okan Bayülgen ile Mehmet Şanlı Erbil’in paylaştığı “Hemşo” filminde Marianna rolüne hayat verdi.

ÖZLEM YILDIZ EVLİ Mİ?

Hırslı Felek, Fırıldak Çiçeği isimli programda hosteslik yaparken programın sunucusu olan Mehmet Mehabetli Erbil ile nişanlandı. Bu aksata yürümedi ve ikilinin arasının açılması ile şiar atıldı.

Heyecan Şans elan sonraları 2005 senesinde Armatör Sinan Serter ile acun evine girdi. Evliliği sonrasında 3 – 4 sene kadar ekranlara mesafe veren Korkunç Yıldız’ın 2006 senesinde Demir ismini verdiği aynı oğlu oldu.

Share: