Doğuş Partisi Genel Başkanı Karalar, Gaziantep’te: “Idraksiz Dönüşümcülük Yapıyorsunuz. Çıktı Şu Adana, İstanbul, Büyük Şehirleri Bırakın Diye Niteleyerek, Sizler…

Doğuş Partisi Genel Başkanı Mahmut Karalar, Gaziantep’te vatandaşlara; “Dümbelek dönüşümcülük yapıyorsunuz, herhangi bir devir ağırbaşlılık yaşıyorsunuz. Biz bile sizin burada, evinizde rahat etmeniz amacıyla; imdi şu Adana, İstanbul, şişman şehirleri bırakın diyerek, sizler üzere uğraş ediyoruz” sözleri ile seslendi.

Tekevvün Partisi Genel Başkanı Mahmut Karalar, Gaziantep’te vatandaşlara seslendi. Karalar, şunları söyledi:

” Ankara’üstelik, gayrı yerlerde sorunlarla karşılaşıyorsunuz. Vurdumduymaz transformizm yapıyorsunuz, seçme ahit külfet yaşıyorsunuz. Biz da sizin burada, evinizde şen etmeniz amacıyla; daha çok şu Adana, İstanbul, büyük şehirleri bırakın diye niteleyerek, sizler amacıyla uğraş ediyoruz biz. Çok geçenlerde arabalar giydirilecek. Bundan Sonra Antep’te, zat illerinizde; burada hurdacılık yapacak, kağıt toplayacaksınız. Burada ilişki zarfında, hep bu arada yürüyelim.”

Karalar, antrparantez yaptığı bağlanmış açıklamada; şu açıklamayı yaptı:

“Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Osmaniye, Kayseri, Adana, Diyarbakır, Elazığ, Batman, Adıyaman, Van, Mardin, Ankara, İstanbul, Kırşehir ve bir nice ilde ablaların kuruculuğunu yaptığı Doğuş Partisi; halktan iri destek alıyor. Veladet Partisi, müstakil bile olsa sözleşme da olsa, bu seçimde olacak. Meclis’te aynı alay hakkının olmasını istiyoruz.”

Share: