TOKİ 20 İlde 204 İş yeri meydanda artırmayla satışa çıkaracak

Yer, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, Şişko Hane İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 20 ilde 204 hareket yerini 1 Eylül’da ayan artıma ile satışa çıkaracak. artırma ile iş yeri sahibi almak talip, yatırımlık dükkan arayanlara iri fırsat sunarken, şehirlerin merkezi yerlerinde çoğu teslime amade dükkanlar için internet üzerinden online yerine bile bariz artırmaya paydaşlık sağlanabilecek.

20 İlde 204 İş yeri

Alıcılar dükkanları Burdur, Çankırı, Diyarbakır, Düzce, İstanbul, İzmir, Karabük, Karaman, Kars, Kırşehir, Konya, Manisa, Mersin Ağacı, Nevşehir, Osmaniye, Şanlıurfa, Tekirdağ, Yozgat ve Zonguldak’ta %50’si önceden, 120 ay vade, Trabzon’birlikte ise %25 peşinat, 120 ay mehil ile alabilecek.

artırma 1 Ilkgüz’üstelik yapılacak

Açıkça artırmalar 1 Eylül 2022 Perşembe saat 10.30’de yapılacak. TOKİ İstanbul Bakım Binası ve Ankara Bilkent Otel ve Konferans Merkezi’nde yapılacak artırmaya internetten üzerinden bile (www.emlakmuzayede.com.tr) teklif verilebilecek. Açık artırmaya ilişik bankacılık hizmetleri ise Türkiye El Bankası NAN ve T.C. Ekincilik Bankası NAN tarafından yürütülecek. Başvurular ve teminatlar bu bankaların birlik şubeleri eliyle kabul edilecek.

Satışla ait teferruatlı bilgilere “www.toki.gov.tr” ile “www.emlakmuzayede.com.tr” internet adreslerinden ve 0212 608 15 00 “444 86 54” numaralı telefondan ulaşılabilecek. – İSTANBUL

Share: