Bodrum Belediye Reisi Ahmet Aras sefer çalışmalarını inceledi

Bodrum Şehremini Ahmet Aras nöbet çalışmalarını inceledi

MUĞLA – Sarsıntı bölgesindeki çalışmaları eş güdümlü gelmek için aralıklarla Hatay ve Malatya’ya giden Bodrum Şehremini Ahmet Aras kentteki çalışmaları bile yakından izlem ediyor. Turgutreis, İslamhaneleri, Dereköy ve Gümüşlük Mahallelerinde meydan ziyaretlerinde bulunan Komutan Aras, çalışmalar için vatandaşları bilgilendirdi.

Komutan Aras, altyapı ve art çatı çalışmalarının devam ettiği bölgelerde komutan yardımcıları, mahalle muhtarları, ilişkin ünite müdürleri ve ait firma yetkilileriyle alay malay incelemelerde bulunarak bilgiler aldı.

Turgutreis Mahallesi’nde saha ve iş merkezi projesi alanında incelemelerde bulunarak düz ziyaretine başlayan Başbuğ Aras elan bilahare İslamhaneleri Mahallesi Muhtarı Mustafa Fert ile alay malay altyapı çalışmalarının tamamlandığı sokaklarda sürdürülen ense bina çalışmalarını inceleyerek vatandaşlardan mevrut istek ve önerileri dinledi.

Dereköy Mahallesi’nde Muhtar Cemal Akhan ile gelişigüzel, mahalle sakinlerinin taleplerini ve önerileri kulaktan durumunda tetkik eden Başbuğ Aras, Bodrum Belediyesi ve Bodrum Umum Eğitim Merkezi ile Dereköy Muhtarlığı hisse senedi birliğinde canlılık gösteren salonu görüşme etti. Komutan Aras, mahalle halkına çeşitli kursların verildiği salonda kursiyerlerle dostane ederek yapılan icraat üzerine hikmet aldı.

Buradan Gümüşlük Mahallesi’ne geçen Başkan Aras, Kocabaşı Anlaklı Behre ile gelişigüzel incelemelerde bulundu. Gümüşlük sahilinde geçtiğimiz hafta etkin olan fırtınada aksiyon yerleri uymazlık gören esnafları musahabe ederek önceki olsun dileklerini ileten Başkan Aras, Gümüşlük Kafe’de vatandaşlarla bire bir araya gelerek dilek ve önerileri dinledi.

Komutan Aras vadi ziyareti boyunca esnaf ve vatandaşların irade ve önerilerini birebir dinlerken, ara sıra vatandaşlar zelzele bölgesinde ölçülü çalışmalardan yağlık Başbuğ Aras’a teşekkür etti.

Share: